Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Zapraszamy twoje dziecko na zajęcia z gimnastyki artystycznej. Wiek 5-10 lat. Z nami się nie nudzi.

Żadnych zbędnych papierów. Teraz wszystkie umowy podpisujemy tylko online. Zobaczysz jakie to proste 🙂

Śledź za osiągnięciami twojego dziecka. Pełna kontrola nad finansami.

Gimnastyka Artystyczna z CG OLIMPIC

Czy jest coś, co tak kompleksowo rozwija dzieci i młodzież jak sport? Co pozwala dzieciom przeżywać prawdziwe emocje, radość czy smutek podczas zawodów i turniejów w Polsce i zagranicą? Co stwarza możliwość nabycia kluczowych umiejętności potrzebnych w życiu m.in. radzenia sobie z porażkami, ze stresem, współpracy z innymi ludźmi, samodzielności, odpowiedzialności? Przypuszczamy, że niestety nie. Gimnastyka Artystyczna w Centrum Gimnastyczne OLIMPIC to nie tylko dążenie do mistrzostwa sportowego! Nie każdy nadaje się do sportu profesjonalnego, ale każdy nadaje się do sportu rekreacyjnego! Sport to nie tylko rozwój ciała, ale także ducha i umysłu, a o tym niestety często zapominamy.

CG Olimpic - Gimnastyka Artystyczna Wrocław

Urodziłeś się by być prawdziwym,
a nie perfekcyjnym

Co jest najważniejsze w zawodzie trenera lub instruktora?
Przede wszystkim wiedza, doświadczenie, umiejętności, empatia
i zdolność do nawiązywania przyjacielskich relacji z dziećmi.

Sorry, no posts matched your criteria.

Zapisz Swoje Dziecko TERAZ

Wypełnij formę kontaktową i wybierz pasującą dla ciebie placówkę. Nasi trenerzy skontaktują się z tobą i zaproponują najlepiej pasujące dla Ciebie warunki współpracy.

Twoje dane są bezpieczne

Administratorem twoich danych osobowych jest CG-OLIMPIC OLGA MISHENOVA. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o usunięcie wszystkich twoich danych osobowych.