Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Zapraszamy twoje dziecko na zajęcia z gimnastyki artystycznej. Wiek 5-14 lat.

Żadnych zbędnych papierów. Teraz wszystkie umowy podpisujemy tylko online.

Śledź za osiągnięciami twojego dziecka. Pełna kontrola nad finansami.

Witajcie w Świecie Gimnastyki Artystycznej!

Przygotujcie się na niezapomnianą dawkę talentu, gracji i sportowej pasji, ponieważ OLIMPIC CUP to nie tylko turniej, to prawdziwe święto gimnastyki!

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ?

🌈 Magia Gimnastyki: Zobaczcie, jak nasi uczestnicy przenoszą się w świat elegancji i precyzji w pełnych emocji układach.

🎉 Atmosfera Pasji: Odczujcie energię rywalizacji, wsparcia i radości, jaką niesie ze sobą OLIMPIC CUP.

👏 Nagrody i Wyróżnienia: Kibicujcie swoim ulubionym gimnastyczkom, które walczą o atrakcyjne nagrody i zaszczytne wyróżnienia.

📆 Kiedy i gdzie? 20.04.2024, Wrocław, ul. Chełmońskiego 43.

Przyjdźcie, Oglądajcie, Kibicujcie! OLIMPIC CUP to niepowtarzalna okazja na zanurzenie się w świat gimnastycznego piękna.

Do zobaczenia na OLIMPIC CUP – gdzie każdy ruch to sztuka! 💖🌟

Czy jest coś, co tak kompleksowo rozwija dzieci i młodzież jak sport? Co pozwala dzieciom przeżywać prawdziwe emocje, radość czy smutek podczas zawodów i turniejów w Polsce i zagranicą? Co stwarza możliwość nabycia kluczowych umiejętności potrzebnych w życiu m.in. radzenia sobie z porażkami, ze stresem, współpracy z innymi ludźmi, samodzielności, odpowiedzialności? Przypuszczamy, że niestety nie. Gimnastyka Artystyczna w Centrum Gimnastyczne OLIMPIC to nie tylko dążenie do mistrzostwa sportowego! Nie każdy nadaje się do sportu profesjonalnego, ale każdy nadaje się do sportu rekreacyjnego! Sport to nie tylko rozwój ciała, ale także ducha i umysłu, a o tym niestety często zapominamy.

CG Olimpic - Gimnastyka Artystyczna Wrocław

Urodziłeś się by być prawdziwym,
a nie perfekcyjnym

Co jest najważniejsze w zawodzie trenera lub instruktora?
Przede wszystkim wiedza, doświadczenie, umiejętności, empatia
i zdolność do nawiązywania przyjacielskich relacji z dziećmi.

Sorry, no posts matched your criteria.

Zapisz Swoje Dziecko TERAZ

Wypełnij formę kontaktową i wybierz pasującą dla ciebie placówkę. Nasi trenerzy skontaktują się z tobą i zaproponują najlepiej pasujące dla Ciebie warunki współpracy.

Twoje dane są bezpieczne

Administratorem twoich danych osobowych jest CG-OLIMPIC OLGA MISHENOVA. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o usunięcie wszystkich twoich danych osobowych.