Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Praca w CG-Olimpic!

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Trenera Gimnastyki Artystycznej dla dzieci w grupach początkujących. Nasza firma specjalizuje się w wprowadzeniu najmłodszych w świat gimnastyki artystycznej, kładąc nacisk na rozwijanie ich pasji, sprawności fizycznej oraz umiejętności pracy w zespole.

Wyślij swoje CV na adres: kontakt@cg-olimpic.pl bądź dzwoń pod numer +48 881 543 101 i zostań częścią naszego zespołu!

Klub Sportowy CG Olimpic poszukuje trenerów gimnastyki artystycznej!

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Trenera Gimnastyki Artystycznej dla dzieci w grupach początkujących.

Nasza firma specjalizuje się w wprowadzeniu najmłodszych w świat gimnastyki artystycznej, kładąc nacisk na rozwijanie ich pasji, sprawności fizycznej oraz umiejętności pracy w zespole.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć z gimnastyki artystycznej dla dzieci w wieku 4-12 lat w grupach początkujących.
  • Przygotowywanie programów treningowych dostosowanych do poziomu umiejętności i potrzeb dzieci
  • Dbanie o bezpieczeństwo pod czas zajęć
  • Motywowanie dzieci do osiągania kolejnych etapów rozwoju gimnastycznego
  • Współpraca z rodzicami i opiekunami, regularne informowanie ich o postępach dzieci

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z dziećmi, cierpliwość i umiejętność motywowania najmłodszych
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (wiek 4-12 lat)
  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane) lub uprawnienia trenerskie/instruktorskie z zakresu gimnastyki artystycznej
  • Znajomość technik gimnastyki artystycznej oraz umiejętność ich nauczania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i pasja do sportu
  • Mile widziane ukończone kursy instruktorskie lub trenerskie
  • Znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Praca w przyjaznej i wspierającej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej placówce
  • Elastyczny grafik zajęć dostosowany do Twoich możliwości
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach doskonalących

Jeśli kochasz gimnastykę i chcesz dzielić się swoją pasją z najmłodszymi, zapraszamy do kontaktu!

Możesz śledzić nasze sukcesy na Facebook, Instagram bądź w naszym Foto Blogu.