Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Początek wspaniałej historii dla Ciebie i twojego dziecka

Istnieje kilka sposobów na wzmocnienie odporności dziecka – zarówno naturalnych, jak i przy pomocy suplementów. Jedną ze skutecznych metod , niewymagającą łykania tabletek jest sport. Każdy rodzic powinien o tym wiedzieć i zachęcać swoją pociechę do regularnego ruszania się. Możliwości spędzenia czasu w ruchu jest naprawdę dużo, a jedną z nich to gimnastyka artystyczna bądź estetyczna. Aby zmotywować dziecko do treningów nie potrzeba wiele. Wystarczy pokazywać, iż zwraca się uwagę na jego zainteresowania, a sport to samo zdrowie i sposób na życie. Im młodsze dziecko, tym łatwiej jest wyrobić u niego dobre nawyki. Warto dbać o jego rozwój już od najwcześniejszych lat życia. Odpowiednia ilość ruchu poprawi kondycję twojego dziecka, pozwoli mu na spędzenie czasu w sposób, który niesie wiele korzyści dla jego zdrowia, ale także ogólnego rozwoju.

OLGA MISHENOVA

Założyciel CG Olimpic

Olga Mishenova

Trener Główny.

Absolwentka Uniwersytetu Zaporoskiego, Ukraina Oddział WF, kierunek olimpijski sport zawodowy. Trenowała w szkole rezerwy olimpijskiej im. Serebriańskiej Krym, Ukraina. Klasa Mistrzowska Ukrainy z gimnastyki artystycznej. Wielu lat tańczyła zawodowo w różnych rodzajach spektaklach oraz przedstawieniach (akrobatyczne, cyrkowe, iluzjonistyczne). Trener z gimnastyki artystycznej oraz nauczyciel WF.

LIZA KANAROVA

Założyciel CG Olimpic

Liza Kanarova

Trener Główny.

Instruktor gimnastyki artystycznej. Tytuł Mistrza Sportu Ukrainy. Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw regionu Zaporoskiego. Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Ukrainy. Wielokrotna medalistka Międzynarodowych Zawodów Ukrainy, Polski, Łotwy. Instruktor fitness. Wychowawca kolonijny. Animator czasu wolnego dzieci i młodzieży.

ARZU ISMAILOVA

Arzu Ismailova

Trener

VALERIA TARHONII

Valeria Tarhonii

Trener

ANNA MAZURENKO

Trener

Zobacz co potrafisz
osiągnąć ćwicząc z nami.

Energia, humor, dobre samopoczucie... i wiele wiele innych korzyści czeka
na Ciebie. Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko do naszego Centrum, zobaczysz
jak zmieni się świat twojej pociechy. Wiemy to z wieloletniego
doświadczenia. Czekamy na Ciebie.

Jesteś wytrzymalszy o... 0

Zwiększamy pewność siebie o... 0

Masz lepszy humor o... 0

Jesteś zdrowszy o... 0