Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Początek wspaniałej historii dla Ciebie i twojego dziecka

Istnieje kilka sposobów na wzmocnienie odporności dziecka – zarówno naturalnych, jak i przy pomocy suplementów. Jedną ze skutecznych metod , niewymagającą łykania tabletek jest sport. Każdy rodzic powinien o tym wiedzieć i zachęcać swoją pociechę do regularnego ruszania się. Możliwości spędzenia czasu w ruchu jest naprawdę dużo, a jedną z nich to gimnastyka artystyczna bądź estetyczna. Aby zmotywować dziecko do treningów nie potrzeba wiele. Wystarczy pokazywać, iż zwraca się uwagę na jego zainteresowania, a sport to samo zdrowie i sposób na życie. Im młodsze dziecko, tym łatwiej jest wyrobić u niego dobre nawyki. Warto dbać o jego rozwój już od najwcześniejszych lat życia. Odpowiednia ilość ruchu poprawi kondycję twojego dziecka, pozwoli mu na spędzenie czasu w sposób, który niesie wiele korzyści dla jego zdrowia, ale także ogólnego rozwoju.

Możesz śledzić nasze sukcesy na Facebook, Instagram bądź w naszym Foto Blogu.

Trenerzy Główne - Założycieli CG-Olimpic

OLGA MISHENOVA

Olga Mishenova

Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Zaporoskiego, Oddział WF, kierunek - Olimpijski Sport Zawodowy. Trenowała w szkole rezerw olimpijskich im. Serebriańskiej Krym, Ukraina. Klasa Mistrzowska Ukrainy z gimnastyki artystycznej. Wielokrotna medalistka zawodów międzynarodowych. Ma 15-letnie doświadczenie trenerskie z gimnastyki artystycznej (Helsinki - Finlandia oraz Wrocław - Polska).

LIZA KANAROVA

Liza Kanarova

Instruktor gimnastyki artystycznej. Tytuł Mistrza Sportu Ukrainy. Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw regionu Zaporoskiego. Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Ukrainy. Wielokrotna medalistka Międzynarodowych Zawodów Ukrainy, Polski, Łotwy. Instruktor fitness. Wychowawca kolonijny. Animator czasu wolnego dzieci i młodzieży.

Trenerzy CG-Olimpic

YANA

INNA

KARINA

ARZU

VALERIA

Trener Cg Olimpic

Zobacz co potrafisz osiągnąć ćwicząc z nami.

Energia, humor, dobre samopoczucie... i wiele wiele innych korzyści czeka na Ciebie. Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko do naszego Centrum, zobaczysz jak zmieni się świat twojej pociechy. Wiemy to z wieloletniego doświadczenia. Czekamy na Ciebie.

Jesteś wytrzymalszy o... 0

Zwiększamy pewność siebie o... 0

Masz lepszy humor o... 0

Jesteś zdrowszy o... 0